YERLI TV KANALLARI

TRT 1 IZLE
ATV IZLE
STAR TV IZLE
SHOW TV IZLE
NTV IZLE
TV 8.5 IZLE
TV 8 IZLE
TRT BELGESEL IZLE
TRT HABER IZLE
TLC IZLE
KANAL D IZLE
FX IZLE
CNN TURK IZLE
A HABER IZLE
TJK TV IZLE

41 yorum

senarist senarist çizgi film izlemiyoz ya memleketin savcısı yaralanıyor devletten kimse yok ne polis ne zabıta ne kaymakam ne vali ne emniyet md. ne jan. komutanı iyice saçmaladın senarist sende uyuyonmu yapımcı

Yayınlar için teşekkür ederiz

Yazıklar olsun,TRT de ÖZEL TV lere benzedi,Saatlerce KÜME DÜŞMEKTEN SON İKİ ÜÇ HAFTADA kurtulan FB den ,,Transferinin çay bardağını nasıl tuttuğundan yılışarak bahsediliyor,,,TÜRKİYE LİGLERİ 2,3 Takımdanmı ibaret,TRT ye YAZIKLAR OLSUN,

Transfer Günlüğü FB ile bitti,Spor Akşamıda FB ile başladı,ÖTE YANDAN FB,BERİ YANDAN,ORDAN BUNDAN EVİRİP ÇEVİRİP FB,NE İŞTİR REKLAM ALAMA MA ENDİŞESİ MİVAR İNSANIN DÜŞÜNESİ GELİYOR YOKSA BU EKİBİN MAAŞLARI BİRKAÇ KULÜPTENMİ GELİYOR?

Kenarda MASKOT diye koydukları yaratıklar neyin nesi,(MAĞARA DEVRİ,EVRİM TEORİSİ SAFSATALARINI)mı simgeliyor,ADAM GİBİ BİR FİGÜR YOKMUYDU,BİRAZ SAYGI BİRAZ DİKKAT LÜTFEN,

BİRKAÇ GÜN ÖNCE OSMAN DEMİREL OLARAK YAZDIM TRT YE YAZIKLAR OLSUN DİYE DIŞARDAN KURUMA ALDIKLARI TÜCCAR SUNUCU/YORUMCULAR TRT Yİ GS,,FB DÜKKANINA ÇEVİRDİLER,YAYINLARINI BU KUKÜPLERİN BİNALARINDAN MI YAPIYORLAR,ORADAN MI EKMEK YİYORLAR,

MAÇI ANLATAN SPİKER ,,ERİVAN VE ,AĞRI DAĞINI O KADAR YAKINLAŞTIRDIKİ AĞRIYI ERİVANA VERELİM DİYECEK DİYE KORKTUM DOĞRUSU,,,,,

GALATASARAY-EMRE MOR,,,FENERBAHÇE-ELYİF ELMAS YETER BE KUSTURACAKSINIZ,,,,,

FB ve GS TV leri kapatılacak diye söylentiler dolaşıyor,Yöneticiler bunca personele bu kadar para vermeye gerek yok nasıl olsa TRT SPOR ve ASPOR var diyorlarmış,

ÖZDEMİR Federasyonundan isteğimdir,İSTANBUL takımlarını ayrı bir lig de ANADOLU Takımlarını ayrı bir ligde oynatsın,TV LERİN VE SPOR BASINININ GÜYA BÜYÜKLERİ NASIL SUDAN ÇIKMIŞA DÖNECEKLER,SAF TEMİZ SPOR SEVENLERİN TEMİZ DUYGULARINI KATLETMEK NASILMIŞ BİR GÖRELİM,BÖYLECE ANADOLUNUN GARİP İNSANLARI KENDİ ŞEHRİNİN TAKIMINI TUTMAK YERİNE CİLALANMIŞ İST,TAKIMLARINI TUTMANIN ACISINI YAŞAMASINLAR

FB TURNUVAYI 4,OLARAKMI,SONUNCU OLARAKMI BİTİRDİ,4,NCÜ DİYORSAN TURN,KAÇ TAKIM KATILDIĞINIDA SÖYLEYİNİZ SAYIN ERSİN DÜZEN,

DURUM ASPORDA DA AYNI,BU YORUMCULAR KİMDEN KORKUYOR,BİRAZ CESARET BEYLER,BİRAZ CESARET,AZICIKTA TV SEYİRCİLERİNE SAYGI,

TRT DE 'SPOR MANŞET'i dikkatle ve hazla izliyorum0Tüm tv spor yorumcuları ve spor yazarları,'KLÜP AİDİYETLERİNE VE TARAFTARLARA GÖRE YORUM YAPIYOR VE YAZIYORLAR',Bir tek CEM DİZDAR (OLMASI GEREKTİĞİ GİBİ) SPOR SEVERLER İÇİN KONUŞUYOR ,TEBRİKLER SAYIN DİZDAR ,HELAL OLSUN ,Bu arada SERKAN YETKİN DE İŞİ BİLİYOR DİZDARI İYİ ATEŞLİYOR DOĞRUSU,

DÜNYANIN (EN APTAL YADA EN SALAK İNSANI DEMİYORUM) EN AKILSIZ İNSANI KENDİNİ KARŞISINDAKİNDEN AKILLI SANANDIR.A SPORDA AZ ÖNCE ÜMİT MİLLİ MAÇININ KANALLARINDA YAYINLANACAĞINI DUYURDU.TEK.DİR.İNCEEFENİN KADROYU AÇIKLADIĞINI SÖYLEDİ İSİM SAYMAYA BAŞLADI SAYDIĞI İSİMLER YEDEK KULUBESİNDEKİ İSİMLER.NE YANİ BİZDE APTALCA KANALDA KALIP A SPORU SEYRETMEYE DEVAMMI EDECEĞİZ SANIYORLAR.KANALINIZ SİZİN OLSUN MAÇTANDA VAZ GEÇTİM.SAYGILI OLUN.

Fenerbahçeli Serkan müdürbey ( HINCAL ULUÇ ÜSTAT)öyle söylüyor.Konyaspor İstanbula FARK YEMEK İÇİN GELMİŞ ADETA.Siz ne düşünüyorsunuz.SAYGILAR.

İŞE BAK.KADER DERBİSİYMİŞ.BEŞİKTAŞ KAYBEDERSE FATURA AVCIYA,GS KAYBEDERSE FATURA OYUNCULARA.İKİ TAKIMDA AVRUPADA PERİŞAN OLDU.LİGDE OYUN OLARAK SEFİLLERİ OYNUYORLAR.BJK DAFATURA ADRESİ OLARAK AVCIYI GÖSTEREN SPORSEKTÖRÜ YAZARI VE YORUMCULARI TAYFASI FATİH TERİM KORKUSUYLA ADRES OLARAK OYUNCULARI GÖSTERİYOR.İYİ Mİ?..SAYGILAR FANATİK!

İMPARATORE TERİM MAÇTAN SONRA ÇOK"AÇIK VE ANLAŞILIR"BİR AÇIKLAMA YAPTI.DEĞİŞİMDEN BAHSETTİ.AMA DEĞİŞİM BENDEN BAŞLAYACAK DEMEDİ.SLM.

Futbol maçlarında,Ziraat kupasıda dahil İSTİKLAL MARŞIMIZ Söylenirken SAHANIN TAM ORTASINA dolar işaretli işbankası yada torku logoları yerleştiriliyor. ŞANLI BAYRAĞIMIZ TRİBÜNDE ADETA SEYİRCİ OLUYOR.ÇOK SPORCUNUN YA SÖYLEMEDİĞİ YADA LAKAYT KALDIĞI İSTİKLAL MARŞIMIZ ÖYLE GELİŞİ GÜZEL VIRT ZIRT YERLERDE SÖYLENMESE İYİ OLACAK.BUNLARA DİKKAT EDELİM SAYIN YETKİLİLER LÜTFEN.SAYGILAR.

Milli takımımızı yürekten kutluyorum.Tarimizde 5.defa katılıyoruz.Beğenmeyip burun kıvırdığımız ülkeler,yarı finallara,finallara hatta niye şampiyon olamadık diye üzülürken biz KIRK GÜN KIRK GECE BAYRAM EDECEĞİZ NERDEYSE.Katılma sevinci değil ŞAMPİYONLUK SEVİNCİNİN HESABINI YAPALIM.

ŞENOL HOCAM,15 SENEDE YETİŞTİRDİĞİMİZ ARDAYI 2 SENEDE BİZMİ BİTİRDİK,YOKSA 15 SENELİK EMEKLERİ 2 SENEDE KENDİSİMİ BİTİRDİ.DOĞRULUK,DÜRÜSTLÜK VE CESARET LÜTFEN.BÖYLE ADAMLAR GENÇLERE KÖTÜ ÖRNEK OLUYOR BUTİP OYUNCULARI AKLAMAYA ÇALIŞMAYALIM.KANALLARDA BUNA ÇANAK TUTMASIN.DEĞİŞİMLER GALİBA TV SPOR SUNUCU VEYAPIMCILARINDANDA BAŞLAMALI.SAYGILAR.OSMAN DEMİREL

TV kallarında maç anlatanlar çokmu acemi.çaylakmı yoksa çokmu toy.Yanlarına ALLAME YORUMCULAR VERİYORLAR.yORUMCUNUN SESİNİ ÖYLE AYARLIYORLARKİ NE DEDİĞİ ANLAŞILMIYOR.Özel kanallara bir şey diyemeyiz.Ama DEVLETİN (BİZİM)kanalında böyleİSRAF BÖYLE LÜZUMSUZ PARA VERİLMEZ.Öte yandan anlatan sahada benimde gördüklerimi bana söylüyor.Top taca çıktı,sağ ayağının içiyle pas verdi,çalım attı,mükemmel bir şut attı (MÜKEMMEL OLSA GOL OLUR).mÜKEMMEL DEDİĞİ ŞUT MİNARE BOYU YUKARDAN TRİBÜNE GİDİYOR.Yapacak birşey yok sesi kapatıp stadda seyreder gibi seyrediyoruz.Daha yazacak çok şey var ama yazdıkça sinir oluyrum.

PROF. ERŞAN CNN İN % KAÇ HİSSESİNİN SAHİBİ.TEMELLİ TARTIŞMACI.KATILIMCILARININ SÜREKLİ SÖZÜNÜ KESİYOR KONUŞTURMUYOR.İNSANI TARTIŞMALARDAN NEFRET ETTİRİYOR.

TV lerde gösterilen bir diş macunu reklamında RESMEN Hiritiyanlık propagandası yapılıyor. Reklam girişindeki FIRCANIN BAŞININ İÇİNDE HAÇ işareti adeta gözümüze sokuluyor.Galiba RTÜK REKLAM PAYI ALACAĞIM DİYE BUTÜR YANLIŞLARA GÖZ YUMUYOR.RTÜK ü göreve çağırıyorum.Filmlerde ve dizilerde SİGARAYA,İÇKİ LERE BUZLANMA KOYDURANLAR TABANCA TÜFEK BICAK GÖRÜNTÜLERİNİ ES GEÇİYORLAR.GARİP DEĞİLMİ.Saygılar.

Şimdiye kadar 21 defa yorum yaptım.Arkadaşlar yorumlarınız bizim için çok değerli diyorsunuz.Lakin bu kadar yoruma herhangi bir değerlendirme göremedim.Yorumları yanlış mı gönderiyorum yoksa,boşa mı kürek çekiyorum.

Şimdiye kadar 21 defa yorum yaptım.Arkadaşlar yorumlarınız bizim için çok değerli diyorsunuz.Lakin bu kadar yoruma herhangi bir değerlendirme göremedim.Yorumları yanlış yere mi gönderiyorum yoksa,boşa mı kürek çekiyorum.

DENİZLERDE GEMİLERİN YANAŞTIGI YERLERE "LİMAN" DENİLİYOR.PEKİ UÇAKLARIN YANAŞTIGI KARADAKİ YERLER "HAVAALANI" MI,"HAVALİMANIMI" NE DERSİNİZ.

YORUMLARIMIN HEMEN HEPSİ FUTBOLLA İLGİLİ OLUYOR.YİNE FUTBOL BU SEFER BANA SAÇMA GELEN ADINA DİREKT VE ENDİREKT DENEN VURUŞLARLA İLGİLİ OLACAK. YAPILAN FAULLERDEN SONRA ATILAN VURUŞLARIN PENALTI DIŞINDAKİ HİÇBİR VURUŞ SERBEST VURUŞ DEĞİL.PENALTININ DIŞINDAKİ ATIŞLARDA HANGİ ADI KOYARSANIZ KOYUN ATIŞ YAPILACAK NOKTANIN 9.15 UZAKLIĞINA 10 KİŞİLİK BARAJI DİZİYORSUNUZ BUNUNDA ADINA SERBEST VURUŞ DİYORSUNUZ.BU VURUŞ OLSA OLSA "ENGELLİ"VURUŞTUR.DOĞRU DEĞİLMİ?.

AZ ÖNCE TRT SPORDA S.LİG PUAN TABLOSU VERİLİRKEN ( ME KE E ) DEDİ.ME KE E Mİ,ME KA E Mİ.(SANKİ PE KE KE DER GİBİ)

SAYIN TRT CİLER.ALT YAZILARDA HAVA DURUMU GEÇERKEN 6.SIRAYA GERİLEYEN ADANAYI HALA 4. SIRADA GÖSTERİYORSUNUZ.İL SIRALAMASINI BİR GÜNCELLEYİN LÜTFEN.ADANA 6.SIRAYA GERİLEDİ.HA COĞRAFİ YADA İKLİM FİLAN DEMEYİN SAKIN.İZMİRDEN SONRA SAKARYA VE KOCAELINI PEŞPEŞE VERİYORSUNUZ.UYANIN VE DEĞİŞİN MAZERETİNİZ YOK
SAYGIYI HAKEDENE SAYGIYLA.OSMAN DEMİREL

TÜRKİYEDEKİ 1.,2.,3. LİG KULÜP BAŞKANLARI TOPLUCA BİR KARAR ALIP TAKIMLARINI LİGLERDEN ÇEKMELİLER.HATTA SÜPER LİGDEKİ FB,BJK VE GS DIŞINDAKİ KULUPLERDE ÇEKİLMELİ.VAR 1,2,3.LİGLERDE KULLANILMIYOR.BU LİGLER(KURUYEMİŞ) ÇEREZ LİG.TFF NİN VE GAZETE VE TELEVİZYONLARDAKİ RANT SPORLARIN UMURUNDA DEĞİL.BU VAR SANKİ ŞAMPİYON YAPILACAK TAKILAR İÇİN VARMIŞ GİBİ KULLANILITOR.BU SPOR TÜCCARLARI TAKIMLAR ÜZERİNDEN İSTANBUL DIŞINDAKİ TÜM TÜRKİYEYE SAYGISIZLIM EDİYORLAR ÖYLE DEĞİLMİ SİZCEDE.ADİL OLANLARA SELAM OLSUN.

ANLAYAN VARMI? TV REKLAMLARINDA BİR SİGORTA FİRMASI KENDİLERİNE KAYIT YAPTIRAN 4.5 MİLYON İNSANI KEÇİ GİBİ MELEDİYOR.YANİ BİZE KAYIT OLANLAR DAVAR (KEÇİ VE KOYUN GİBİ KÜÇÜKBAŞ HAYVANLAR) MI DEMEK İSTİYOR.ANLAYAN SÖYLESİN.

YORUMCULARIN VE YAZARLARIN FUTBOLDA HEP ATAN TUTAN TAKINTI LARI VAR.BENCE YANLIŞ DEĞERLENDİRMELERDİR.FUTBOL ATAN VETUTAN OLARAK İKİ ÜÇ KİŞİYLEMİ OYNANIYOR.ASLINDA OYUNU GÜZELLEŞTİREN ATTIRANLARLA ATTIRMAYANLAR YOKMU.FUTBOL SAHADA 22 KİŞİYLE OYNANIYOR.FUTBOLU YAZAN VE KONUŞANLARA SELAM OLSUN.

ŞU SIRALAR HEPİMİZ İSTER İSTEMEZ TV LERİ DAHA ÇOK SEYREDER OLDUK.MİLLETİMİZİN TAMAMINI( BAZI YARAMAZ TİPLER HARİÇ ) İGİLENDİREN-ETKEYEN HADİSELER VE FELAKETLERDEN SONRA TELEVİZYONLARDA BİRÇOK YETKİLİ YADA UZMAN İZLİYORUZ.BİZE İZLETTİRİLEN UZMANLARIN KONULARLA İLGİSİNİ YAZMAYACAĞIM.YAZACAĞIM ŞUKİ O UZMANLARIN GÖRÜNTÜLERİNİN ALTINA YAZDIKLARI UNVANLARIN KİM OLDUKLARI İLE İGİLİ.YAZILAN DR,DOÇ.DR.,PROF.DR. MAKİNECİYEDE,MİMARADA,DEPREMCİYEDE V.S. HEPSİNEDE BU UNVANLAR YAZILIYOR.YANİ DOÇENTOLANA SADECE DOÇ.,PROFESÖREDE SADECE PROF. YAZINCA DEĞERİMİ AZALIYOR.HAVASI MI İNİYOR.YOKSA TV LERE ÇIKARKEN DOKTOR İÇİN AYRI PROF İÇİN AYRI PARAMI ALIYOR.BİLENLER ANLATIVERSİN.SAYGILARLA.

İLAÇ KUTULARINDA BULUNAN PROSPEKTÜS DENEN ANLAŞILMAZ AÇIKLAMALARDAN KURTULDUK.YERİNE TÜRKÇE YAZILI HEMEN HERKESİN AZÇOK ANLAYABİLDİĞİ KULLANMA TALİMATLARI KONULDU ÇOK İYİ OLDU. ŞİMDİLRDE BAKIYORUZ TV LERDE KONUŞAN ÇOK BÖYÜK UZMANLAR BULAŞ,PANDEMİ,KARANTİNA,İZOLASYON VS.LERDEN BAHSEDİYORLAR.BUNLARI SÖYLEYİNCE ÇOK BİLGİLİ ALLEME Mİ OLUYORLAR.SAYIN UZMANLAR TÜRK MİLLETİNE KONUŞUYORSUNUZ.DIŞARDA KALMAYIN GİRİN MİLLETİN İÇİNE DAHA ÇOK HÜRMR
ET GÖRÜRSÜNÜZ UNVANLARINIZDAN BİŞEY KAYBETMEZSİNİZ İNANIN.SAYGILARLA.

SAĞLIK BAKANLIĞIMIZIN AMBLEMİ-LOGOSU NASIL DENİLİYORSA UZAKTAN BAKINCA HAÇ GİBİ GÖRÜNÜYOR. BİLDİĞİM KADARIYLA ÖNCEDEN BÖYLE DEĞİLDİ GALİBA. KİM HAZIRLADIYSA İNSAN ACABA ŞUCUMU DİYE DÜŞÜNÜYOR.ÇOK TAKDİR ETTİGİMİZ SAĞLIK BAKANIMIZ GÖRÜNTÜYÜ UZAKLANDIRDIĞINDA HAÇIN ALTINDA KONUŞUYOR GİBİ GÖRÜNÜTOR.SAYGILAR.

EFENDİLER.OKULLARA ARA VERİLDİ.EĞİTİMDE EVDE VERİLİYOR.ADINADA UZAKTAN EĞİTİM DENİYOR.UZAKTAZ LAFI ÖĞRENCİLER DAHİL VELİLER VE HERKESE KAF DAĞI GİBİ UZAĞI ÇAĞRIŞTIRIYOR.BU UYGULAMAYA ( EVDE EĞİTİM )DESEK BU OKUL KADAR SICAK OLUR.ÇOCUKLARIMIZI EĞİTİMDEN UZAKLAŞTIRMAYALIM DİYE DÜŞÜNÜYOR VEDE YAZIYORUM.SAYGILARLA.

YAZIKLAR OLSUN.
Şuanda trt türk tvde kafa çekenlere MEZE TARİFLERİ YAPILIYOR.YAZIKLAR OLSUN.HEMDE SAĞLIKLI MUTFAKMIŞ.

Merak ediyorum.Bu sıralar 4 erli 6 şarlı ekranlarda uzmanlar korona konuşuyor.Merak edilen şu.Konuşmacıların isilerinin önüne DR DOÇ.DR. YAZILIYOR DA PROFLARADA NİYE PROF. DOÇ.DR. YAZILMIYOR.Oysa öyle daha havalı olurdu.saygılar.

Murat Özbostan beyefendi FB DEKİ YARDIMLAŞMAYI ÖRNEK GÖSTERİYOR.Kulüp 65 yaş üstüne ve KOMBİNE SAHİPLERİNE YARDIM PAKETİ GÖNDERMİŞ.İFTAR SOFRASINA MAHALLERİN ZENGİNLERİNİ ÇAĞIRMAYA BENZİYOR.KEŞKE GELECEK HAFTANIN AVANSIYLA BİLET ALAN YADA KARDEŞİNİN KUMBARASINDAN PARAÇIKARARAK MAÇA GİDEN GARİBAN TARAFTARA YARDIM ETSELERDİ.BÖYLE BİR GARABETİ HABER DİYE YAZANLARDA VARYA SPORUN SIRTI YERE GELMEZ.SAYGIYLA.

Korona salgınını başlamasından bu yana tv lerde 4 erli 6 şarlı hatta sıkış sıkış 8 erli gruplar halinde ne kadar prof. varsa ders veriyor.sıradan vatandaşlarında benim gibi hiçbirşey anlamadığından eminim.MAŞALLAH ne kadar profumuz varmışHiçbiri ne ilaçtan ne çareden nedebir çözümden bahsetmiyor.SAĞLIK BAKANININ söylediklerinden farklı bir şey yok.GRAFİKLER,ŞEKİLLER HARİTALAR ONLARDA ÜNİVERSİTE EĞİTİMİNİ EVDE EĞİTİMEMİ ÇEVİRDİLER.iNSANLARIN AKLINI KARIŞTIRMAKTAN BAŞKA HİÇBİR İŞE YARAMIYOR TV LERDE BUNA ALET OLUYOR.BİZ BU FİLİMLERİ DEPREM ZAMANLARINDA DA GÖRRÜYORDUK.LÜTFEN VATANDAŞA BİRAZ OLSUN SAYGILI OLUN.BİZDEN SAYGILAR.

HEP YAZIYORUM AMA HAVA GAZI.ÖZEL TV LERE LAFIM YOK.ONLARIN TÜM PLANLAMALARI PARA.REKLAM.GAZETE SATIŞI ÜZERİNE OLABİLİR.HAHLILAR...TRT NİN SPOR EKİBİNE NE DEMELİ.BJK. GS.FB.SABAHTAN AKŞAMA KADAR BU TAKIMLARIN TRANSFERLERİNİ VERİYOR.EKİBİN HEPSİ SPOR ALLAMESİ .TRANSFERİN DOĞRUMU YANLIŞMI ONLAR KARAR VERİYOR.EFENDİLER BİZİM SÜPER LİG ( NASIL SÜPERSE BAŞKA HİÇBİR ÜLKEDE YOK ) 21 TAKIMLI.SADECE ÜÇKULÜP TRANSFER YAPIYOR DİGERLERİ EN YAPMIŞ YATIYOR.SPOR MÜDÜRÜNÜZDEN EVRAK TAŞIYANINIZA KADAR BU MİLLETE. BU İNSANLARA . BU SPORA BİRAZ SAYGINIZ YOKMU.BİRAZ SIKILMANIZ BİRAZ KENDİNİZE SAYGINIZ VARSA BUNU KENDİNİZE BİR SORUN LÜTFEN.MAŞALLAH ŞU ANDA İKİ ELEMEN YİĞİTÇE VE HİÇ SAPMADAN ANNI MİNVAL DEVAM EDİYORLAR...


Gülücük ekleGülücük ekle
Arkadaşlar lütfen aşağı tarafa yorum bırakmayı unutmayınız, yorumlarınız bizler için çok değerlidir!

Taraftarium24 izle